News Ukraine

Усі судові установи міста Дніпра відсьогодні перебувають під охороною Служби судової охорони

255 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 2 лютого, співробітники Служби судової охорони взяли під свій захист Ленінський районний суд м. Дніпропетровська.
Із взяттям цього суду під охорону в Дніпрі не лишилося жодної установи судової влади, яка б не перебувала під охороною Служби. Попереду – завершення взяття під охорону судових установ області.
Начальник Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка представив колективові суду своїх підлеглих, які здійснюватимуть охорону та забезпечуватимуть безпеку в судовій установі.
Водночас тимчасовий виконувач обов’язків голови суду Геннадій Калініченко привітав нових співробітників із початком несення служби.
- На вас покладено почесний обов’язок, адже охорона суду – робота нелегка. Забезпечення правопорядку в судах сьогодні надзвичайно актуальне, адже безпека суддів, працівників апарату та відвідувачів є однією з гарантій забезпечення незалежності судового процесу, - зазначив він і висловив упевненість, що відсьогодні й судді, і працівники апарату суду, і відвідувачі установи відчуватимуть себе в повній безпеці
Ленінський районний суд м. Дніпропетровська став двадцять третім об’єктом системи правосуддя області, який охороняється Службою судової охорони.
Наразі під охороною Служби вже перебувають 475 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1500 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео