News Ukraine

Судові охоронці та спецпризначенці КОРДу визволили заручника, захопленого в суді на Тернопільщині

247 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Кременецькому районному суді Тернопільської області розігрався справжній трилер: лунали постріли, брязкали щити, билося скло й лунали вигуки: “Ганьба” та “Беззаконню стоп”.
Все це відбувалося в межах спільного тактико-спеціального навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області та територіального підрозділу Нацполіції особливого призначення “КОРД”.
Розпочалося спільне навчання з дій судових охоронців, спрямованих на припинення порушень громадського порядку біля будівлі суду, де агресивно налаштовані молодики, незадоволені рішенням суду, спробували прорватися до зали судових засідань та здійснити судочинство на свій розсуд.
Надалі охоронці Феміди вже безпосередньо в залі судового засідання вгамовували намагання учасників однієї зі сторін судового процесу, які не змогли стримати свого обурення рішенням суду й вирішили вчинити самосуд над суддею та потерпілою стороною.
Коли за сценарієм навчання в будівлі суду захопили заручника, за справу взялися спецпризначенці підрозділу Нацполіції особливого призначення “КОРД”, які провели блискавичну операцію зі звільнення заручника та знешкодження уявного терориста.
Керівники навчання високо оцінили дії судових охоронців і поліцейських спецпризначенців. Заступник начальника Територіального управління Служби у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Василь Довганич відзначив фаховість бійців задіяних підрозділів, а командир підрозділу “КОРД” підполковник поліції Дмитро Болтян зазначив, що кожен учасник навчання здобув першокласний досвід, навчився чітко та швидко реагувати на загрози, які можуть виникнути в службовій діяльності.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео