News Ukraine

Охоронці правосуддя продовжують підвищувати свій професійний вишкіл із забезпечення безпеки установ судової влади держави

18 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Служби судової охорони продовжують підвищувати свій професійний вишкіл із забезпечення безпеки установ судової влади держави під час тактико-спеціальних навчань і тренувань.
В умовах, наближених до реальних, сьогодні, 11 лютого, провели чергові тактико-спеціальні навчання співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області.
В ході навчання, яке пройшло на базі Сумського окружного адміністративного суду, судові охоронці разом з місцевими поліцейськими опрацьовували прийоми забезпечення безпеки учасників судового процесу, удосконалили свої навички реагування на надзвичайні ситуації.
На Донеччині тактико-спеціальне навчання пройшло в Бахмуті на базі Артемівського міськрайонного суду. Судові охоронці Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області спільно з місцевими
рятувальниками та поліцейськими удосконалювали навички з витіснення порушників громадського порядку із зали судових засідань, евакуйовували суддю, попереджали проникнення до будівлі суду агресивно налаштованих громадян та відпрацьовували дії під час захоплення заручника.
У межах навчання також відбулося протипожежне тренування, під час якого фахівці-рятувальники Бахмута ознайомили судових охоронців та працівників суду з основними правилами пожежної безпеки.
На Волині тренування судових охоронців відбулося в Горохівському районному та Володимир-Волинському міському судах. Разом зі співробітниками Територіального управління Служби у Волинській області практичні прийоми із забезпечення безпеки учасників судового процесу та своєчасного реагування на інші ризики відпрацювали й працівники територіальних відділів Національної поліції та рятувальники ДСНС.
Ситуаційні завдання, що входили до плану навчань, дали змогу усім задіяним структурним підрозділам поетапно відпрацювати форс-мажорні ситуації, що можуть виникнути в судах. Зокрема, у разі порушень громадського порядку в залах судових засідань під час розгляду справ та на прилеглій до судових установ території.
За схожим сценарієм проходило тактико-спеціальне навчання й на Луганщині, де на базі Рубіжанського міського суду свій вишкіл удосконалювали співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області разом з представниками Національної поліції та ДСНС.
Учасники навчання, зокрема, відпрацювали кілька можливих сценаріїв нештатних ситуацій у суді, чітко опрацювали правила порядку застосування спеціальних засобів та використання засобів радіозв’язку.
Черкаський окружний адміністративний суд став місцем проведення чергового спільного тактико-спеціального навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області та поліцейських обласного Головного управління Нацполіції.
Разом вони практично відпрацювали дії з припинення групових порушень громадського порядку в суді, супроводу судді безпосередньо в приміщені судової установи під час розгляду резонансних засідань, а також тактику з попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу.
А в Запоріжжі місцем проведення спільного тренування судових охоронців, поліцейських та рятувальників було обрано Запорізький окружний адміністративний суд.
Тут співробітники Територіального управління Служби у Запорізькій області за підтримки правоохоронців і рятувальників відпрацювали спільні дії в разі порушень громадського порядку біля та в приміщенні судової установи під час проведення резонансного судового засідання, а також у разі виникнення пожежі, загорання або задимлення в приміщенні суду.
Проведення таких спільних тактико-спеціальних навчань і тренувань формують у співробітників Служби судової охорони необхідні професійні та морально-психологічні якості, які надалі допоможуть ефективно виконувати завдання із забезпечення безпеки органів та установ системи правосуддя держави.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео