News Ukraine

Охоронці правосуддя продовжують підвищувати свій професійний вишкіл із забезпечення безпеки установ судової влади держави

6 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Служби судової охорони продовжують підвищувати свій професійний вишкіл із забезпечення безпеки установ судової влади держави під час тактико-спеціальних навчань і тренувань.
В умовах, наближених до реальних, сьогодні, 11 лютого, провели чергові тактико-спеціальні навчання співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області.
В ході навчання, яке пройшло на базі Сумського окружного адміністративного суду, судові охоронці разом з місцевими поліцейськими опрацьовували прийоми забезпечення безпеки учасників судового процесу, удосконалили свої навички реагування на надзвичайні ситуації.
На Донеччині тактико-спеціальне навчання пройшло в Бахмуті на базі Артемівського міськрайонного суду. Судові охоронці Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області спільно з місцевими
рятувальниками та поліцейськими удосконалювали навички з витіснення порушників громадського порядку із зали судових засідань, евакуйовували суддю, попереджали проникнення до будівлі суду агресивно налаштованих громадян та відпрацьовували дії під час захоплення заручника.
У межах навчання також відбулося протипожежне тренування, під час якого фахівці-рятувальники Бахмута ознайомили судових охоронців та працівників суду з основними правилами пожежної безпеки.
На Волині тренування судових охоронців відбулося в Горохівському районному та Володимир-Волинському міському судах. Разом зі співробітниками Територіального управління Служби у Волинській області практичні прийоми із забезпечення безпеки учасників судового процесу та своєчасного реагування на інші ризики відпрацювали й працівники територіальних відділів Національної поліції та рятувальники ДСНС.
Ситуаційні завдання, що входили до плану навчань, дали змогу усім задіяним структурним підрозділам поетапно відпрацювати форс-мажорні ситуації, що можуть виникнути в судах. Зокрема, у разі порушень громадського порядку в залах судових засідань під час розгляду справ та на прилеглій до судових установ території.
За схожим сценарієм проходило тактико-спеціальне навчання й на Луганщині, де на базі Рубіжанського міського суду свій вишкіл удосконалювали співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області разом з представниками Національної поліції та ДСНС.
Учасники навчання, зокрема, відпрацювали кілька можливих сценаріїв нештатних ситуацій у суді, чітко опрацювали правила порядку застосування спеціальних засобів та використання засобів радіозв’язку.
Черкаський окружний адміністративний суд став місцем проведення чергового спільного тактико-спеціального навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області та поліцейських обласного Головного управління Нацполіції.
Разом вони практично відпрацювали дії з припинення групових порушень громадського порядку в суді, супроводу судді безпосередньо в приміщені судової установи під час розгляду резонансних засідань, а також тактику з попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу.
А в Запоріжжі місцем проведення спільного тренування судових охоронців, поліцейських та рятувальників було обрано Запорізький окружний адміністративний суд.
Тут співробітники Територіального управління Служби у Запорізькій області за підтримки правоохоронців і рятувальників відпрацювали спільні дії в разі порушень громадського порядку біля та в приміщенні судової установи під час проведення резонансного судового засідання, а також у разі виникнення пожежі, загорання або задимлення в приміщенні суду.
Проведення таких спільних тактико-спеціальних навчань і тренувань формують у співробітників Служби судової охорони необхідні професійні та морально-психологічні якості, які надалі допоможуть ефективно виконувати завдання із забезпечення безпеки органів та установ системи правосуддя держави.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео