News Ukraine

Перша судова установа Кривого Рогу, Саксаганський районний суд, перейшов під охорону Служби судової охорони

1180 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 23 лютого, Служба судової охорони взяла під свій захист ще дві судові установи.
Першою з дев’яти судових установ у Кривому Розі, яка перейшла під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області, став Саксаганський районний суд. Це один із найбільших судів міста, який розташовується одразу в трьох будівлях.
Начальник Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка представив колективові суду співробітників підрозділу охорони, які забезпечуватимуть в установі громадський порядок і безпеку, та привітав усіх присутніх із початком нового етапу співпраці.
А голова Саксаганського районного суду Андрій Ткаченко зазначив, що забезпечення правопорядку в суді надзвичайно актуальне.
- Адже безпека суддів, працівників апарату та відвідувачів є однією з гарантій забезпечення незалежності судового процесу. Впевнений, що відсьогодні громадяни та судді відчуватимуть себе в повній безпеці, - додав він.
Саксаганський районний суд став двадцять четвертим об’єктом системи правосуддя Дніпропетровщини, який охороняється співробітниками Служби.
А на Поділлі під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області перейшов Вінковецький районний суд. Він став дев’ятнадцятою судовою установою області, де громадський порядок підтримують співробітники Служби.
Взяття будинку правосуддя під охорону відбулося за участі заступника начальника Територіального управління Служби у Хмельницькій області полковника Служби судової охорони Степана Кшевжінського, голови суду Оксани Волкової та колективу установи.
- Від вашої професійності залежить насправді багато. Суд – це саме те місце, де людина має почуватися захищеною в усіх сенсах цього слова. Я впевнений, ви будете гідно виконувати свої службові обов’язки, - зазначив полковник Служби судової охорони Степан Кшевжінський.
До слова, під охороною Служби вже перебувають 485 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1500 судових охоронців.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео