News Ukraine

Судові охоронці столичного регіону стали на заваді пронесенню наркотичних засобів до будівлі правосуддя Білої Церкви

465 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 26 лютого, співробітники Служби судової охорони виявили у відвідувача однієї із судових установ Київщини препарати, що конкурентно заміщують короткодіючі наркотичні засоби.
Подія сталася в Білоцерківському міськрайонному суді Київської області, до якого для участі в судовому засіданні завітав сорокарічний містянин. Під час поверхневої перевірки співробітники Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, які здійснюють охорону цієї судової установи, виявили у громадянина 32 пігулки напівсинтетичного наркотичного лікарського засобу “Метадон” (заборонений у всіх країнах світу через високу смертність і наркоманію).
Судові охоронці обмежили дії чоловіка, забезпечили збереження речових доказів та викликали до будинку правосуддя представників Національної поліції. Слідчо-оперативна група Білоцерківського відділу Нацполіції задокументувала цю подію та внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за ч. 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Варто додати, що це вже третій випадок за останні півроку, коли судові охоронці столичного регіону стали на заваді пронесенню наркотичних засобів до будівлі правосуддя Білої Церкви.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео