News Ukraine

Валерій Бондар: XVІІІ черговий з’їзд суддів України пройшов у спокійній, робочій обстановці без жодних порушень громадського порядку

1463 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом трьох днів 9-11 березня в Києві проходив XVІІІ черговий з’їзд суддів України.
Участь у цьому суддівському форумі взяли понад 300 представників судової влади країни: делегати та організатори з’їзду, почесні гості. Делегати з’їзду з усієї України обговорювали й вирішували нагальні питання функціонування судової влади держави та суддівського самоврядування. Зокрема, обирали нових членів Вищої ради правосуддя, суддю Конституційного Суду України, новий склад Ради суддів України.
Цьогоріч (вперше за історію проведення з’їздів суддів України) усіма питаннями забезпечення безпеки суддівського форуму опікувалися співробітники Служби судової охорони. Кожного дня, коли проходив з’їзд, до заходів із забезпечення його охорони та безпеки залучалася необхідна кількість співробітників Служби.
Як зазначив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар, завдяки професійним діям судових охоронців XVІІІ черговий з’їзд суддів України пройшов у спокійній, робочій обстановці без жодних порушень громадського порядку.
- Для Служби судової охорони забезпечення безпеки такого велелюдного заходу, як з’їзд суддів, – велика відповідальність. Це своєрідний іспит на зрілість і готовність виконувати завдання, покладені на нас судовою владою держави із забезпечення безпеки діяльності органів та установ системи правосуддя. Цей іспит ми склали успішно! – наголосив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар.
Він подякував за високий професіоналізм, витримку та фаховість усім співробітникам Служби судової охорони, а також працівникам Національної поліції та ДСНС, військовослужбовцям Національної гвардії України, які були задіяні до охорони громадського порядку навколо місця проведення XVІІІ чергового з’їзду суддів України.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео