News Ukraine

За рік дії карантинних заходів судові охоронці не допустили до установ Феміди 4,5 тис. відвідувачів з ознаками ГРВІ та підвищеною температурою

1460 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минув уже рік, як співробітники Служби судової охорони в умовах дії карантинних заходів та обмежень продовжують нести службу з охорони об’єктів судової влади і вживають заходи для протидії поширенню Covid-19 у судових установах.
З початку введення карантинних заходів судові охоронці у 490 судах, органах та установах системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби, проводять температурний скринінг їх працівникам, учасникам судових процесів і відвідувачам.
За рік дії карантинних заходів та обмежень співробітники Служби перевірили майже 5,2 млн осіб, зокрема 4 509 громадянам було відмовлено в допуску до судів у зв’язку з підвищеною температурою тіла та наявними ознаками респіраторних захворювань і запропоновано звернутися до лікарів.
Найбільше відвідувачів з ознаками ГРВІ не допущено до судових установ міста Києва, Київської, Львівської, Луганської та Харківської областей.
Співробітники Служби судової охорони звертаються до громадян із проханням дотримуватися заходів протидії поширенню Covid-19 і відвідувати судові установи в разі потреби та лише в засобах індивідуального захисту.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео