News Ukraine

Переміг талант: комісії територіальних управлінь Служби судової охорони визначають переможців конкурсу “Служба судової охорони очима дітей”

1476 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 26 березня, конкурсні комісії територіальних управлінь Служби судової охорони визначають переможців конкурсу дитячого малюнку “Служба судової охорони очима дітей”.
Конкурс, присвячений другій річниці Служби судової охорони, яка відзначатиметься 4 квітня, тривав майже десять днів і за цей час до конкурсних комісій надійшло більше 500 малюнків від дітей співробітників Служби та вихованців шкільних, навчальних і навчально-виховних закладів віком від 4 до 14 років.
Переможці визначаються в трьох номінаціях: перші, другі та треті місця у вікових категоріях 4–6 років, 7–10 років та 11–14 років.
Яскраві, змістовні та, навіть, комічні дитячі малюнки викликали на обличчях членів конкурсних комісій ледь помітну посмішку й повагу, адже кожен дитячий малюнок – це розуміння, власне бачення й сприйняття професії охоронця Феміди як відповідальної та важливої.
Дати достойну оцінку кожному з малюнків та обрати переможців видалося вкрай важким завданням. Так, аби визначити переможців, членам конкурсної комісії Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області довелося кликати на допомогу завідувачку декоративно-ужиткового відділу Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва Людмилу Потапову.
Не менш важко було визначити переможців й на Волині.
- Ми намагалися бути об’єктивними та, з огляду на яскравість та змістовність кожного малюнку, неможливо не відзначити усі роботи. Цей конкурс дав нам нове розуміння й призначення професії, й саме ці малюнки вимагають від кожного з нас відповідати тим якостям, які сформувалися в дитячій уяві та відтворені на папері, - зазначив заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби Сергій Шевчук.
Церемонії нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку “Служба судової охорони очима дітей” відбудуться наступного тижня.
Керівництво Служби судової охорони дякує усім маленьким митцям за активну участь у конкурсі та бажає їм натхнення й успіхів у майбутньому! Тим більш, що чимало учасників конкурсу вже вирішили де працюватимуть, коли подорослішають – у Службі судової охорони.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео