News Ukraine

Компанії усього світу зазначили користь 4-денного робочого тижня

Компанії усього світу зазначили користь 4-денного робочого тижня
223656 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанії багатьох країн світу виявили, що скорочення робочого тижня до 4 днів підвищує продуктивність працівників та знижує професійне вигорання.
Федерація британських профспілок наполягає на переході усієї країни на чотириденний робочий тиждень до 2100 року. За словами Кейт Белл, голови економічного напрямку ФБП, таке нововведення зменшить стрес від пошуку балансу між кар’єрою та родиною і можливо вплине на поліпшення гендерної рівності. А також у працівників буде можливість обговорювати зі знайомими створювані технології, наприклад, робототехніку.
Засновник однієї берлінської IT-компанії Ян Шульц-Хофен прокоментував власний досвід, взявши участь у цьому експерименті: “Ми стали краще виконувати завдання, коли перестали працювати в скаженому темпі”. З початку 2018 року, його компанія Planio перевела 10 своїх співробітників на 32-годинний робочий тиждень.
45% респондентів вважають, що з легкістю б виконали свої завдання за 5 годин на добу при безперервній роботі - результати нещодавнього опитування трьох тисяч працівників у 8 країнах, серед яких Німеччина, Велика Британія та США.
Нагадуємо, що на початку грудня 2 українських порти були змушені перейти на 4-денний робочий тиждень через блокування Росією Керченської протоки.

Теги: Великобританія,США,Німеччина,опитування
Мої відео