News Ukraine

Прокуратура продовжує вживати заходи з виявлення фальсифікованих марок акцизного податку на горілчаній продукції

Прокуратура продовжує вживати заходи з виявлення фальсифікованих марок акцизного податку на горілчаній продукції
35552 ПЕРЕГЛЯДІВ
Краматорською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України, а саме за фактом реалізації на території м. Краматорська лікеро-горілчаної продукції з ознаками фальсифікації.
 
У рамках досудового розслідування отримано інформацію щодо реалізації одним з місцевих підприємств дрібнооптової торгівлі горілчаних виробів з сумнівними марками акцизного податку. 
 
За результатами проведених судових експертиз встановлено, що акцизні марки на зразках продукції, придбаної у вказаного суб’єкта господарювання, не відповідають встановленому зразку.  
 
22 лютого 2020 року на території складського приміщення вказаного суб’єкта господарювання проведено санкціонований слідчим суддею обшук, під час якого виявлено та вилучено 180 пляшок горілчаної продукції з можливими ознаками підроблених марок акцизного податку. 
 
На даний час до Краматорського міського суду спрямовано клопотання про арешт вилученого майна та вирішується питання про призначення низки судових експертиз.
Теги: законісправедливість
Мої відео