News Ukraine

Найбільша вітрова станція в Європі буде розміщена в Україні

Найбільша вітрова станція в Європі буде розміщена в Україні
517 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тепер найбільша вітрова станція Європи буде розміщена в Україні.


Найбільшу берегову вітрову станцію норвезька компанія планує побудувати саме в Україні. Вона стане номером один у всій Європі за розмірами та площею своїх габаритів.
Ввртість такого проекту становите приблизно 1 млрд 400 млн доларів, що є великою сумою для нашої країни. Будування станції буде відбуватися в Запорізькій області , поблизу міста Мелітополь. Компанія, яка буде реалізовувати даний проект планує, що готовий проект можна буде уже запустити в 2023 році.
Для місцевих жителів будування таких електростанцій не є чимось новим та особливим. Вони звикли бачити такі конструкції та будови впродовж всього свого життя. Так вони знають про вітряки-великани, які вже багато років красуються В Одіопольському районі Запоріжжя. Це чудотворні кон­струкції, що трансформують енергію вітру у звичайний електричний струм, — складна система, створена на основі сучасних наукових технологій. Їх висота та ширина габаритів просто вражає, адже для прикладу можна взяти пам’ятник «Батьківщина – мати», яка знаходить в столиці України – Києві, то навіть вона на фоні даних вітряків являється меншою в два рази. Дана електростанція вітряків може працювати цілодобово і дати енергії в будь-яку пору року, в будь-які погодні умови та при будь-якому напрямі вітру. Тутешні жителі вважають її місцевою окрасою свого району.
На даний момент норвежці планують побудувати приблизно 150 таких вітряків, що теж буде суттєвим досягненням в сфері енергопостачання і задуманий план забезпечення енергією здійсниться в реальність. Загальна потужність майбутньої станції буде налічувати майже 800 МВт, це дуже велика потужність, яка перевищить сьогоднішню лідерку серед енергостанцій в нашій країні – Одеську, яка має всього лише потужність 32 МВт.

Мої відео