News Ukraine

Швейцарський фрезерувальний верстат за 19 мільйонів гривень

Швейцарський фрезерувальний верстат за 19 мільйонів гривень
515 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Івченко-Прогрес» замовив собі швейцарський фрезерувальний верстат, вартість якого складає близько 19 мільйонів гривень.

Як стало відомо, ДП Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро « Ільченко – Прогрес» за результатами тендеру 23 листопада зробив замовлення у швейцарської компанії «Aftleth Engineering AG» фрезувального верстату на суму близько 19,22 млн.грн.

Даний верстат планують встановити на підприємстві уже у 2021 році. Він призначений для виготовлення титанових деталей для авіаційних двигунів. Також він буде укомплектований і ріжучими та допоміжними інструментами для обробки тестових деталей.

Підприємство планує виплатити усю необхідну суму частинами, зокрема, перший внесок – аванс, кий складає 30% буде сплачено впродовж 20 днів після укладення договору, ще 50% - протягом 15 днів і 20 % буде сплачено протягом 10 банківських днів після отримання верстату та початку його роботи. Гарантійний термін у такого верстата – 3 роки.

На торги прийшли чотири фірми. За підсумками аукціону вони запропонували такі ціни:

19,20 млн грн. – ТОВ «СП «Стан-Комплект» за верстат GS 600/5-T виробництва «Alzmetall» (Німеччина);

19,20 млн грн. – ТОВ «Ціль-8» за верстат DMU65 monoblock виробництва «DMG Mori» (Німеччина);

19,22 млн грн. – компанія «Alfleth Engineering AG» за верстат VERSA 645 linear виробництва «Fehlmann AG» (Швейцарія);

20,27 млн грн. – компанія «A&F – Technologie AG» за верстат K3iX 8 Five виробництва «Huron Graffenstaden S.A.» (Франція).

В кінцевому результаті виграла компанія « Alfleth Engineering AG» на чолі з Томасом Фляйшером. Швейцарська компанія є ексклюзивним представником « Fehlmann» в Україні.

 

Мої відео