News Ukraine

Форум «YES»

Форум «YES»
225701 ПЕРЕГЛЯДІВ

На цьому тижні , а саме з 12 по 14 вересня  відбудеться  щорічний Форум «YES»  на ньому буде присутній Президент України Володимир Зеленський, який буде приймати участь у обговорені важливих питання, що стосуються нашої держави.

Під час першого засідання  учасники звернуть свою увагу на  глобальні виклики та підходи.

 На форумі будуть підніматися  актуальні пиття, що вже давно хвилюють українців, а саме економіка країни, вплив глобальної політичної ситуації та її наслідки для України та світу та ситуація на Сході України.

Головною темою форуму є аналіз глобальних викликів, що стоять перед державами та розробка підходів  вирішення цих питань, які дадуть гарантію, що громадяни цих країн будуть щасливими.

 Провідні експерти з усього світу проаналізують  практики та інновації урядів, що визначать на першому місці щастя громадян. Цього року форум буде присвячено темі «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі».

Також будуть  сесії даного форуму будуть присвяченні відносинам між Україною та Росією та  піднімуть питання щодо енергетичної незалежності України.

У 16-ій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) візьмуть участь понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн.

Які зможуть поділитися міжнародною практикою та вивести України із кризової ситуації.

Мої відео