News Ukraine

За дніпровського шкуродера призначена винагорода – 41 тис. грн

За дніпровського шкуродера призначена винагорода – 41 тис. грн
229884 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліція Дніпра розшукує невідомих, від рук яких за три місяці загинуло 17 котів. Більшість нещасних знайшли на вулиці Миколи Руденка (колишня Войцеховича). Заступник міського голови Михайло Лисенко пообіцяв 41 тис. грн за допомогу в розслідуванні цих злочинів.

Юрист Максим Гарманов розповів, що був свідком першого випадку насилля проти тварин. Чоловік розшукував власного зниклого кота, коли побачив фото закатованої тварини у соцмережі, їздив в "Зооконтроль" на опізнання.

"Це не мій кіт, але все одно вирішив продовжувати цю справу. Через суд добивався, щоб відкрили кримінальне провадження", - говорить Максим Гарманов.

Декільком постраждалим тваринам дивом вдалося вижити. Один з нещасних знайшов прихисток в міні-притулку "Промінець надії".

"Якісь живодери відрубили йому лапку і хвостик. Лікарі кажуть, що десь пів року тому це сталося", - розповідає власниця притулку Ірина Ситенко.

Останній випадок трапився 29 червня. Двох кошенят без кінцівок знайшли на вулиці Миколи Руденка навпроти будинку №110.

"Очниці були відкриті, це свідчить, що котики вмирали болісною смертю," - каже зоозахисниця Олена Іванова.

Михайло Лисенко пообіцяв виплатити винагороду людині, яка повідомить, хто це зробив. Якщо зловмисника знайдуть, йому загрожує до 8 років ув’язнення.

Читайте також: Кошки з притулку “Промінчик надії” шукають нових власників

 

Мої відео