News Ukraine

2019 для McLaren буде складним - виконавчий директор Зак Браун

2019 для McLaren буде складним - виконавчий директор Зак Браун
223567 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник McLaren Зак Браун з обережним оптимізмом оцінює перспективи команди в наступному сезоні, після невдалого виступу в цьому році, хоча й визнає, що 2019 не буде простим.

“У нас є привід для обережного оптимізму, але утримаюся від прогнозів - ми вже помилялися з цим раніше, не хотілося б повторювати

Робота над новою машиною йде за планом, але судити про її конкурентоспроможність зараз неможливо. Не думаю, що до перших тестів ми зможемо дати таку оцінку, але команда задоволена досягнутим прогресом - поки у нас є тільки власні орієнтири.

 

Ми багато зробили інакше, є відчуття, що ситуація під контролем, але це ще належить довести. McLaren чекає дуже важливий рік. Ми повинні продемонструвати прогрес, але розуміємо, що за одну ніч не переламати ситуацію. Те, над чим ми працюємо сьогодні, не з'явиться на трасі завтра. Знадобиться час.

У Renault дуже задоволені збільшенням потужності в новій версії силової установки. Вони кажуть, що знайшли «багато кіловат». Не думаю, що варто розкривати цифри, які нам озвучили в Renault, але вони впевнені, що будуть дуже конкурентоздатні в наступному сезоні.

Чесно кажучи, я вражений тим, як Карлос Сайнс взаємодіє з нашою технічною командою. Він хоче знати про машину все. Він багато спілкується телефоном - зі мною, з нашими інженерами, часто дзвонить Фернандо Алонсо. Карлос з хвилюванням чекає початку роботи, але у нього немає ніяких ілюзій - він знає, що наступний сезон буде складним для нас” - коментує ситуацію виконавчий директор McLaren Зак Браун

Теги: McLaren,Зак Браун,Renault
Мої відео