News Ukraine

Том Босворт: британський спортсмен не буде брати участь в змаганнях через наслідки після коронавірусу

Том Босворт: британський спортсмен не буде брати участь в змаганнях через наслідки після коронавірусу
15 ПЕРЕГЛЯДІВ

Том Босуорт виключив участь в цьому сезоні після того, як зовсім недавно подолав довгострокові наслідки коронавірусу. 30-річний Босворт заразився вірусом в березні - всього через кілька тижнів після встановлення нових британських рекордів на 5 000 і 10 000 метрів - але каже, що він не відчував себе «нормальним» до початку серпня. Він відновив легкі тренування в травні, але виявив, що ефекти знову посилилися.

«Навіть садівництво викликало у мене задишку», - сказав Том.

«Кілька тижнів тому я був у формі, я встановлював один за іншим британські рекорди, і я просто не міг повірити, що щось могло зломити мене так швидко, як це сталося».

Олімпієць Ріо 2016 Босворт сказав, що відновив тренування через шість тижнів після одужання від первісної хвороби, але виявив, що «дивний вплив» коронавірусу на його тіло незабаром повернулося. Тепер він зробить невелику перерву перед початком зимових тренувань в рамках підготовки до перенесених в наступному році Олімпійських ігор в Токіо-2020.

«Я повернувся до тренувань в травні і дуже старанно працював, я дійсно підштовхнув своє тіло, і все це просто спалахнуло, як ефекти будь-якого вірусу, нейронні ефекти, болі в суглобах тощо, все це повернулося».

Він додав: «Ми дійсно займалися повільно в перший тиждень або близько того, і мені здавалося, що це нормально. Але з плином часу я почав тренуватися - і ми просто говоримо про тренування один раз в день, я зазвичай тренуюся двічі на день - і до кінця кількох тижнів все повернулося до початкової точки. Буквально ставити одну ногу перед іншою було дуже боляче».

У липні уряд Великобританії заявив, що «десятки тисяч» людей мають довгострокові симптоми після зараження Covid-19.

«У мене була задишка протягом декількох тижнів, а я повинен був стати одним з найсильніших людей у ​​світі. Це показує, що пандемія дійсно може зашкодити кому завгодно, і що повідомлення настільки серйозні».