News Ukraine

2 мільйона гривень на харчування футболістів « Металургу» у Запоріжжі

 2 мільйона гривень на харчування футболістів « Металургу» у Запоріжжі
471 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оголошено тендер серед приватних фірм комунального підприємства « Міський футбольний клуб Металург» про послуги та організацію харчування футболістів команди та всіх працівників підприємства. Стартова ціна надання даних послуг було встановлено 1, 96 мільйонів гривень.
Даний тендер-аукціон планують провести 7 грудня 2020 року. Між переможцем аукціону та КП буде укладено договір на 1 рік з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року включно.
Переможець тендеру буде забов’язаний надавати послуги у харчуванні такі як за принципом « шведського столу» або « на виніс», такі норми будуть забезпечувати усіх співробітників та спортсменів футбольного клубу « Металург». Дані послуги повинні надаватися 1 раз на день та 6 разів на тиждень в проміжок часу від 12. 00 до 16.00 години, за виключенням неділі. Як повідомляється меню спортсменів повинне складатися з різотто, м’ясних стейків, млинців з м’ясомта сметаною, а також овочів та фруктів та інше.
На даний момент футбольна команда « Металург» зараз грає у другій лізі чемпіонату України, зокрема це третя за значенням ліга країни. Також за рішенням місцевої влади у цьому році запорізькому клубу буде надано відкриття кредитної лінії на мільйон гривень, щоб зробити оновлення електроосвітлення стадіону « Славутич Арена». Дане рішення було прийнято через пропозицію футбольного клубу « Зоря» з Луганську, який у 2014 році переїхав до запорізького стадіону, де зараз грає свої матчі.

Мої відео