News Ukraine

Міністр МОЗ вносить штрафи за порушення маскового режиму

Міністр МОЗ вносить штрафи за порушення маскового режиму
1546 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоров’я, Максим Степанов, планує ввести механізм штрафів за порушення правил карантину, а саме за відсутність медичних захисних масок в публічних місцях. Сума штрафу для порушників у виді фізичних осіб буде складати 170-255 грн, а для власників закладів харчування, розважальних закладів чи спортивних – 34000-5100 грн.
1 липня Кабмін України узгодив проєкт закону під час засідання, про введення штрафної системи за недотримання маскового режиму.
2 липня на засіданні уряду був утворений законопроєкт, який встановлює штрафи за відсутність маски в публічних місцях. Цей законопроєкт планують подати на розгляд до Верхвної Ради, адже аби він набув чинності, він має отримати підтримку нардепів. Якщо нардепи проголусують більшістю за прийняття законопроєкту, то будуть внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Максим Степанов має велику надію, що депутати приймуть цю пропозицію та введуть новий закон до адміністративних порушень, адже це все робиться тільки для боротьби з коронавірусом та підтримання здоров’я українців.