News Ukraine

Персональна виставка художніх творів Венери Сабі «У кожного лісу своє Сонце»

Персональна виставка художніх творів Венери Сабі  «У кожного лісу своє Сонце»
28870 ПЕРЕГЛЯДІВ

Персональна виставка художніх творів Венери Сабі

 «У кожного лісу своє Сонце»

14 травня – 04 червня 2019 року

Відкриття – 16 травня о 18:30

 

Місце проведення: ІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Виставка представить близько 70 творів. Експонуватимуться картини на склі, виконані у вітражній, змішаній та авторській техніках. Також – в техніці олійного живопису. Відвідувачі побачать і картини з підсвічуванням на склі. Можна буде помилуватись унікальною сонячнуою колекцією прикрас із натурального каміння. Усі твори обєднані автором та особистим Сонцем! Сонце – земне світило, з яким повʼязують тепло, добро, світло, весну, красу та багато всього приємного та світлого. Сонце є увкожного із нас! Відчуття особистого Сонця –  індивідуальні.

Венера Сабі розповідає: «Подорожуючи країнами (найчастіше – гірською місцевістю та лісами), я помітила, що в кожного лісу, парку, гір, моря теж є своє Сонце. Своїми відчуттями сприйняття Сонця хочу поділитися з вами саме цією виставкою!».

Венера Сабі називає себе художником у постійному творчому розвитку та  невиправним оптимістом. Її девіз: «Добре, там де я є!». За першою освітою – економіст. Але в 2008 році бажання створювати та пізнавати мистецтво підштовхнуло Венеру до вступу в Київську національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Із 2010 року почала організовувати щорічні персональні виставки, які демонструють невгамовний творчий потенціал художниці. Також Венера Сабі є активною учасницею колективних художніх проектів та свят. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Швейцарії.

У межах офіційного відкриття виставки відбудеться концерт етнічної музики

«Несподівано-Навмисно» від гурту «Сліди на воді» (живий звук). Вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783

або по е-mail: [email protected]

Мої відео