News Ukraine

Киян запрошують на толоки

Киян запрошують на толоки
168499 ПЕРЕГЛЯДІВ

З приходом весни жителі столиці можуть пристати на екологічну ініціативу та вийти на масові прибирання. Як повідомляє управління екології та природних ресурсів КМДА, з березня до 25 травня відбудуться численні толоки у столиці та за її межами.

В екологічному управлінні КМДА повідомили про початок сезонних толок, які регулярно проходитимуть до 25 травня. Усім охочим пропонують взяти участь у прибиранні міста, парків, скверів і пляжів. Громадяни зможуть зайнятися збиранням сміття, очищенням водойм чи висадженням дерев.

Відповідатиме за графік проведення толок та їхню організацію «Київзеленбуд». В онлайн-режимі всі кияни зможуть ознайомитися з розкладом масового прибирання.

В управлінні екології нагадали про новий світовий тренд, що отримав назву trashtag. Тисячі людей у всьому світі прибирають забруднені території, ділячись у соцмережах фото до та після. У КМДА нагадали про моду на екологічні челенджі та закликали жителів столиці бути у тренді, поєднуючи корисну справу з фізичними вправами і відпочинком. Загалом до кінця травня планується проведення більше ніж 90 толок.

Ще один корисний тренд від Київзеленбуд – конкурс на найкращі проекти озеленення міста. На сайті комунального об’єднання вже з’явилося оголошення про прийняття до розгляду корисних ідей, що допоможуть зробити Київ більш сучасним, естетичним та екологічно чистим.

Мої відео