News Ukraine

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА
196893 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 квітня 2019 року на базі навчального комплексу Донецького юридичного інституту МВС України за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, в приміщенні актової зали розпочався перший день  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права.

Понад 60 студентів, що представляють близько 18 закладів вищої освіти зі всіх куточків України, змагатимуться два дні.

Протягом II туру на студентів  чекатимуть інтелектуальні змагання на знання усіх тонкощів кримінально-правової системи України (1 день – тестування учасників олімпіади, 2 день – виконання творчих завдань), а 12 квітня визначено Днем апеляції.

Відкриття олімпіади розпочалося о 10 годині, з привітальної промови Голови організаційного комітету, ректора Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастного Віктора Миколайовича.

В урочистій обстановці відкрив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права. Висловив слова щирої вдячності Міністерству освіти і науки України, за те, що саме Донецький юридичний інститут МВС України обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення заходу всеукраїнського рівня, який покликаний визначити кращих студентів та курсантів у галузі кримінального права.

Також Віктор Миколайович відзначив кожного учасника олімпіади, як справжнього знавця кримінального права, адже участь у заході такого рівня є вже перемогою і показником глибоких знань в юриспруденції.

З вітальними словами до студентів та курсантів звернувся і заступник Криворізького міського голови Полтавець Андрій Анатолійович.

З великим захопленням говорив про Донецький юридичний інститут у м. Кривий Ріг та не лишився без приємних несподіванок. Завітав до стін Донецького юридичного інституту з символічними подарунками.

Зазначив, проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, це є значущим для залучення молоді в юридичну науку та формування потужного кадрового резерву для правозастосовної та науково-дослідної діяльності, інтеграції результатів наукових розробок в практичну діяльність.

Оцінюватиме результати ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права кваліфіковане журі, до складу якого увійшли голова Савінова Наталія Андріївна – декан факультету морського права та менеджменту Національного університету «Одеська морська академія», доктор юридичних наук, старший науковий співробітник та заступник голови журі Шаблистий Володимир Вікторович – професор кафедри кримінального права та кримінології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент.

Разом з тим Коміссаров Микола Леонідович – доцент кафедри державно- правових дисциплін та міжнародного права Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат юридичних наук, доцент. Голова асоціації випускників інституту; приєднавшись до вищесказаних вітальних слів, побажав кожному учаснику заходу приємних емоцій та позитивних результатів, що в черговий раз поповнять скарбничку перемог на ниві юриспруденції.

На останок урочистого відкриття ректор Донецького юридичного інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастнийще раз привітав усіх присутніх з відкриттям ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, а учасникам презентував відео про історію інституту і побажав впевненості у своїх фахових знаннях в області кримінального права та гідних результатів по завершенню!

Спільне фото, тепла кава, запашний чай та ласощі стали приємним завершенням урочистостей, після чого учасники олімпіади прослідували до виконання завдань першого дня ІІ етапу – індивідуальне розв’язування тестових завдань з кримінального права.

У залі на учасників вже чекали члени журі та члени організаційного комітету, які провели інструктаж щодо порядку виконання тестових завдань та правил поведінки під час проведення олімпіади. Із завзяттям та жагою до перемоги кожен почав виконувати завдання, оскільки усвідомлював велику відповідальність не тільки за себе особисто, а за свій навчальний заклад взагалі.

Протягом двох днів здобувачі вищої юридичної освіти зі всієї України демонстрували свої знання в галузі кримінального права та творчі здібності вирішуючи завдання ІІ етапу олімпіади з кримінального права.

За результатами проведення цього заходу перемогу, а відповідно перше місце в особистому заліку з результатом 182 бали здобув студент Львівського національного університету імені Івана Франка - Білак Микола Миколайович.

Друге місце вибороли студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника - Мальцева Валентина Володимирівна (180 балів) та Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого - Кулинич Аліна Юріївна (179 балів).

Третє місце посіли такі здобувачі вищої юридичної освіти: Кравчук Уляна Степанівна (177 балів) - Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; Чаша Владислава Юріївна (173 бали) - Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ; Бордусенко Богдан Сергійович (162 бали) – Національний університет державної фіскальної служби України; Скляр Богдан Петрович (158 балів) - Сумський державний університет.

Також грамотами Донецького юридичного інституту МВС України були нагороджені: за 4 місце  - Подолян Валерій Віталійович (153 бали) - Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького; за 5 місце - Баклан Наталія Ігорівна (152 бали) - Донецький національний університет імені Василя Стуса; за 6 місце -  Фігун Наталія Ігорівна (150 балів) - Тернопільський національний економічний університет; за 7 місце - Політова Ангеліна Вікторівна (149 балів) - Національний університет «Одеська морська академія».

Крім того курсанта Донецького юридичного інституту МВС України Ковальова Максима Леонідовича було нагороджено грамотою за оригінальність та нестандартний підхід до розв’язання завдань ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права.

В загальній командній першості 1 місце здобула команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (492 бали); 2 місце посіла команда Львівського національного університету імені Івана Франка (461 бал); 3 місце посіла команда Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.     

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права та зичимо подальших успіхів і творчого натхнення!

Мої відео