News Ukraine

За втручання органів прокуратури Донеччини припинено незаконне використання майна загальноосвітньої школи

За втручання органів прокуратури Донеччини припинено незаконне використання майна загальноосвітньої школи
253696 ПЕРЕГЛЯДІВ
Рішенням Господарського суду Донецької області задоволено у повному обсязі позовні вимоги Красноармійської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди та повернення закладу освіти незаконно орендованого майна.
 
 
Прокуратура встановила, що у лютому 2019 року відділом освіти м. Новогродівка Новогродівської міської ради укладено договір з комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради про передачу у строкове платне користування нежитлових вбудованих приміщень Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, загальною площею 175 кв. м., для надання медичних послуг громадянам.
 
 
Вказаний правочин укладено з порушенням ст. ст. 80, 81 Закону України «Про освіту» та ст.4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», оскільки передача в оренду майна, що є об'єктом освіти, без урахування його призначення – виключно для навчально-виховного процесу та освітньої діяльності, є незаконною, а також це суперечить вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів.
 
 
У травні прокуратура з метою захисту інтересів держави звернулась до суду, який наразі підтримав її вимоги, визнавши вищевказаний договір оренди недійсним та зобов’язавши орендатора повернути приміщення школі.
Теги: #законісправедливість
Мої відео