News Ukraine

ДЮІ: Перший випуск курсантів інституту-переселенця

ДЮІ: Перший випуск курсантів інституту-переселенця
1746 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Донецькому юридичному інституті МВС України вперше з 2014 року відбувся урочистий випуск курсантів на теренах Криворіжжя та Донеччини. Захід святкували 164 курсанти, з яких — 153 у випускника у Кривому Розі та 11 — у Маріуполі. Для інституту, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, така подія є визначною, оскільки цей перший випуск курсантів на теренах Криворіжжя та Донеччини став відправною точкою у відновленні повноцінної діяльності вишу-переселенця з підготовки професійних правоохоронців нашої держави.
Ректор інституту полковник поліції Сергій Вітвіцький у своїй промові привітав увесь колектив Донецького юридичного інституту МВС України із визначною подією, та, звертаючись до молоді, наголосив: «Ви пройшли нелегкий шлях навчання у стінах інституту, а натепер сумлінно будете служити українському народові у підрозділах Національної поліції України у 18 регіонах нашої держави».
Окрім того, ректор наголосив, що 04 липня в Україні відзначається ще одне важливе для кожного поліцейського свято — п’ята річниця від Дня створення Національної поліції України: «Символічно, що ці дві визначні події ми відзначаємо саме сьогодні. Адже за останні роки як Національна поліція, так і колектив нашого тимчасово переміщеного закладу вищої освіти пройшли нелегкий шлях змін. Ми втілювали у життя нові методи навчання та виховання курсантів та натепер маємо зразок нового поліцейського, який професійно та відповідально виконуватиме поставлені перед поліцією завдання. Випуск, який ми сьогодні відзначаємо, свідчить про те, що ми все робили правильно. Випускники, не бійтесь труднощів і незмінно дотримуйтесь гасла «Служити та захищати». Успіхів вам! Зі святом!».
У ту ж саме мить у Маріуполі на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту відбувся перший випуск курсантів, які навчалися за програмою «2+1» (2 роки курсант - 1 рік слухач).
Випускників інституту вітали заступник начальника ГУНП в Донецькій області полковник поліції Артем Кисько, начальник Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Сергій Бичін. Приємно зазначити, що представники Головного управління Національної поліції в Донецькій області теж є випускниками нашого закладу вищої освіти.
Від керівництва Донецького юридичного інституту МВС України випускників привітав проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров.
В урочистій обстановці курсанти-випускники отримали дипломи бакалавра, які засвідчили здобуття ними вищої освіти ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та на згадку про навчання в інституті іменні фото колажі.
В обох містах захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень та соціальної дистанції.

Мої відео