News Ukraine

Наслідки фатальної автопригоди на Херсонщині

Наслідки фатальної автопригоди на Херсонщині
343146 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

У місті Херсон трапилася жахлива дорожньо-транспортна пригода на ділянці вулиці Перекопській, в якій деякі зазнали значних травм та одна людина загинула на місці.

 

Щодо обставин справи, учасниками ДТП були авто “Citroen”, простий пішохід та інший транспортний засіб “Mazda 6”. Водій першого автомобіля — чоловік віком 58 років, а людиною, яка переходила дорогу — чоловік 40 років. Автомобіль Citroen” їхав в сторону житлового району “ХБК”, але випадково збив пішохода, який, своєю чергою, якраз дорогу, проте не у встановленому для цього місці.

 

Після такого “зіткнення” водій не впорався з керуванням та здійснив наїзд на машину Mazda 6”, який знаходився на паркові поблизу. На місце авто пригоди стрімко прибули співробітники патрульної поліції та оперативно-розшукової служби. В ході слідчих дій було з’ясовано, що саме цей пішохід — власник автомобіля Mazda 6”, який якраз прямував до своєї машини. Через значні тілесні ушкодження 40-річний чоловік загинув прямо на місці подій. А ось іншого водія було швидко госпіталізовано до найближчої лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

 

Наразі за фактом даного ДТП було відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Слідство далі продовжується для надання справі правової кваліфікації.

 

 

Мої відео