News Ukraine

В Одесі чоловік розпочав стрілянину прямо на вулиці

В Одесі чоловік розпочав стрілянину прямо на вулиці
529695 ПЕРЕГЛЯДІВ

Не мало людей бояться зброї. Воно й не дивно, адже невміле поводження з нею може закінчитися дуже плачевно. Так само більшість людей не любить і конфлікти. Але інколи бувають випадки, коли агресія починається ні з чого. Такий і стався в Одесі.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції Одещини, ситуація сталася неподалік Серединського скверу. Двоє хлопців йшли й говорили між собою. Назустріч їм рухався 37-річний чоловік. З якихось причин між ними виник конфлікт. Це була просто словесна сутичка, як це інколи буває. І насправді сварка достатньо швидко закінчилася й вони мирно розійшлись. Але, як виявилося, мирно це було лише зі сторони хлопців.

Декілька десятків хвилин вони далі рухалися у своїх справах, встигнувши пройти вже кілька кварталів. Але за ними в цей час слідував чоловік, у якого, як виявилося, з собою була зброя. Наздогнавши молодиків, він кілька разів вистрілив у них із травматичного пістолета. Після цього він досить швидко покинув місце злочину.

Постраждалим виявилося 16 та 23 роки. Підліток отримав непроникливе поранення грудної клітини, відкриту черепно-мозкову травму, унаслідок якої стався забій головного мозку, а також перелом лобової кістки. Його старший друг відбувся трохи легшими пораненнями, у нього рана лоба та грудного відділу спини. Хлопців було доправлено до лікувального закладу, життям нічого не загрожує.

А от чоловік, що стріляв у них, переховувався в орендованій квартирі. Він зачинився там та не виходив з дому. Але за допомогою того, що хлопці змогли запам'ятати його обличчя, його було розшукано. Поліція затримала правопорушника.

Наразі чоловіка планують заключити під варту. Йому загрожує відповідальність одразу за двома статтями. Це частина 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) та частина 1 статті 122 (умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості). Загалом же йому загрожує позбавлення волі до 8 років.

Мої відео