News Ukraine

Оголошено вирок жінці, яка у нетверезому стані вдарила ревнивого чоловіка одразу двома ножами

Оголошено вирок жінці, яка у нетверезому стані вдарила ревнивого чоловіка одразу двома ножами
197387 ПЕРЕГЛЯДІВ
Краматорський міський суд оголосив вирок місцевій мешканці, яка обвинувачувалась в умисному нанесенні трьох проникаючих ножових поранень своєму співмешканцю. 
 
 
11 червня 35-річна жінка перебувала вдома разом із цивільним чоловіком. На ґрунті ревнощів та сумісного розпивання алкогольних напоїв пара посварилась, і хазяйка, не знайшовши більш дієвих аргументів для відстоювання своєї точки зору, схопила два кухонні ножі та у відповідь на нецензурну лайку, одним з них вдарила свого співрозмовника у грудну клітину зліва, а другим – двічі у грудну клітину справа.   
 
 
З проникаючими пораненнями грудної клітини з пошкодженням діафрагми, черевної порожнини і печінки, з гемотораксом та у стані травматичного шоку 45-річного ревнивця терміново доставлено до лікарні та прооперовано. 
 
 
За якісного публічного обвинувачення, яке підтримувала Краматорська місцева прокуратура, суд визнав жінку винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 121 (тяжкі тілесні ушкодження) КК України, та оголосив вирок – 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.
Теги: #законісправедливість
Мої відео