News Ukraine

За перший квартал козятинський ЦНАП надав майже 11 тисяч послуг

За перший квартал козятинський ЦНАП надав майже 11 тисяч послуг
17191 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже шість років Центр надання адміністративних послуг у Козятині працює для городян та жителів Козятинського району. Це шлях покращення рівня якості обслуговування відвідувачів, удосконалення матеріально-технічної бази, підвищення кваліфікації працівників ЦНАП. Для послуг громадян комфортні, просторі, сучасно оформлені приміщення, комп’ютерне, технічне і програмне оснащення, доступ до різних баз даних.

На сьогоднішній день ЦНАП у м.Козятині надає 358 адміністративних послуг. За І квартал 2020 року через Центр надано 10 907  адміністративних послуг.

-      Надано понад  22 800 консультацій, які  надаються не лише при особистому звернені громадян, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку, - зазначила начальник  Управління «ЦНАП у м.Козятині» Оксана Бортняк. - За надання адміністративних послуг до місцевого бюджету територіальної громади за І квартал 2020 року зараховано близько 339 тис. грн.

Керівництво міської ради докладає максимум зусиль і фінансового сприяння для поліпшення умов праці та прийому громадян у Центрі надання адміністративних послуг.

 

Мої відео