News Ukraine

Дніпровський скульптор вперше представив Україну на культовій світовій виставці

Дніпровський скульптор вперше представив Україну на культовій світовій виставці
89623 ПЕРЕГЛЯДІВ

Диптих Awakening ("Пробудження") Єгора Зігури відібрали серед 400 заявок з 30-ти країн світу на одну з найбільших виставок світу – Sculpture by the Sea ("Скульптура біля моря") у Сіднеї. Україна вперше бере участь у цій експозиції, повідомляє “Культурна столиця”.

Диптих Awakening передає момент пробудження людини за сучасної доби, коли нинішня цивілізація споживання увійшла в кризову стадію свого розвитку. Робота дніпровського скульптора займає почесне місце серед понад 100 скульптур, створених майстрами з усього світу. 

Sculpture by the Sea – одна з найбільших у світі експозицій під відкритим небом. На декілька тижнів узбережжя Тихого океану перетворюється на скульптурний парк завдовжки в два кілометри. Минулого року подію відвідали понад 400 тисяч осіб. 

Довідково:

Єгор Зігура – український скульптор, автор інсталяцій та арт-об'єктів. Одну з його робіт можна побачити у Дніпрі на вулиці Гоголя. Вона називається "Революція свідомості". Створив її автор разом з братом-близнюком Микитою. Деякі роботи митця перебувають в Києві – "Єднання" та "Новий Прометей", деякі зберігаються у приватних колекціях у Латвії, Данії, Франції, Португалії, Великобританії, Сінгапурі, США, Японії та Китаї.

Мої відео