News Ukraine

«Морально медики були готові до епідемії в Україні», — лікарка Чернівецької обласної лікарні

«Морально медики були готові до епідемії в Україні», — лікарка Чернівецької обласної лікарні
203395 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час онлайн-конференції в етері ток-шоу «Точка дотику» тему карантину прокоментувала лікарка, що працює в інфекційному відділенні Чернівецької обласної лікарні - в регіоні-лідері серед областей з найбільшою кількістю захворілих на СOVID-19.

На сьогодні в інфекційному відділенні Чернівецької обласної лікарні працює спеціальний корпус з окремими секціями, кожна з яких має своє призначення для інфікованих на коронавірус. Ізольований поверх виділили для людей із підозрою. Також є окреме крило для людей із першим негативним результатом і крило вже для остаточно підтверджених випадків зараження.

«Поки що засобів захисту нам вистачає. Я сподіваюся, що так буде й надалі. Тому що ми бачимо негативну статистику всього світу серед зараження медпрацівників, які вперше стикаються із захворілими пацієнтами. І допоки вони не підтверджуються лабораторно, вони всі є потенційно інфікованими на коронавірус. Зараз ми працюємо тільки на коронавірус», - прокоментувала ситуацію лікарка вищої категорії інфекційного відділення Чернівецької обласної лікарні Ольга Кобевко.

Мої відео