News Ukraine

Пандемія коронавірусу набирає обертів — висновки ВООЗ

Пандемія коронавірусу набирає обертів — висновки ВООЗ
146676 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що темпи поширення COVID-19 по всьому світу прискорюються. Так, тільки протягом 4 останніх днів зареєстровано 100 тисяч нових захворілих.

А кількість випадків зараження в усьому світі зросла до 350 тисяч. Про це йдеться на офіційній сторінці ВООЗ в одній із соціальних мереж.

«Наразі ВООЗ проінформована про понад 300 тисяч випадків COVID-19 майже з усіх країн світу. Пандемія прискорюється», - заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Фахівці наводять цифри динаміки поширення інфекції: з моменту реєстрації першого випадку зараження до першої цифри у 100 000 заражених минуло 67 днів. Наступні 11 днів - кількість інфікованих зросла вдвічі. А наступна кількість інфікованих у 100 000 була зафіксована протягом вже 4 днів.

При цьому Гебреєсус заявив, що ВООЗ усе ще може «змінити траєкторію пандемії».

За останніми даними, загальна кількість осіб у світі, які померли внаслідок захворювання, викликаного коронавірусом COVID-19, перевищила станом на ранок 23 березня 14 тисяч осіб.

Раніше директор програми Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) із надзвичайних ситуацій Майкл Раян заявив, що розробка і випробування вакцини від нового коронавірусу займуть щонайменше рік.

Мої відео