News Ukraine

Колишні безробітні будують дороги в Миколаївській області

Колишні безробітні будують дороги в Миколаївській області
173 ПЕРЕГЛЯДІВ

З початку року за сприянням Миколаївської обласної служби зайнятості працевлаштовано 128 осіб на компанії-підрядники Укравтодору та Національної асоціації дорожників України.

«Завдання Уряду щодо розбудови мережі автодоріг передбачає, зокрема, легальне укомплектування кадрами будівельних підприємств. Служба зайнятості постійно інформує шукачів роботи про можливість працевлаштування на будівництво автошляхів за різними спеціальностями. Хоча дорожні підприємства Миколаївщини не подають потребу в кадрах, ми працевлаштовуємо безробітних на підприємства, які зареєстровані в інших регіонах, але виконують роботи на території нашої області», – зауважив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Наприклад, Новобузькою районною філією Миколаївського ОЦЗ з початку року працевлаштовано 11 осіб, з них 1 –  в ТОВ «ШБ «Альтком» (Донецька область) та 10 осіб у ТОВ Європейська дорожньо–будівельна компанія» (Київська область).

Так, Валерій Жора, маючи більше 25 років досвіду роботи в різних галузях на таких посадах, як тракторист, лицювальник-плиточник, шпаклювальник, попрацювавши в захисних та охоронних службах, в березні 2020 року звернувся до Новобузької районної філії з метою пошуку роботи. Разом з кар’єрним радником узгодили пакет необхідних послуг, серед яких був індивідуальний підбір роботи, онлайн профконсультація, ознайомлення із вакансіями з різних джерел інформації. Серед пропозицій роботи Валерій визначився із працевлаштуванням у новій для себе галузі – будівництві доріг та 2 червня приступив працювати трактористом.

Баштанська районна філія днями допомогла працевлаштуватися Дмитру Ковальському, який має інвалідність, машиністом механічного котка у ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» (Черкаська область), яке будує дорогу в районі. Із 14 варіантів роботи, запропонованих Дмитрові кар’єрним радником, чоловік зупинився на тій, яка на його думку, є більш перспективною.

«Питання будівництва доріг і легального працевлаштування в цій галузі на постійному контролі Уряду. На Миколаївщині є кадровий ресурс і безробітні залюбки йшли б працювати дорожніми будівельниками, звісно, за умови належного матеріального забезпечення», – підкреслив Д.Оборонько.

 

Теги: ОЦЗ,Миколаїв,служба_зайнятост,працевлаштування,Оборонько,Алпєєва
Мої відео