News Ukraine

За місцем мешкання бойовика НЗФ РФ виявлено аресенал зброї

За місцем мешкання бойовика НЗФ РФ виявлено аресенал зброї
112 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Артемівської місцевої прокуратури слідчим відділом Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності незаконних збройних формувань) КК України. 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що навесні 2014 року мешканець м. Бахмута з власних ідеологічних міркувань вступив до лав незаконного збройного формування так званої «ДНР», що контролюється РФ, «Ополчення Донбасу», де з автоматичною зброєю в руках чергував на місцевих блокпостах.
 
Під час санкціонованого слідчим суддею обшуку за місцем мешкання бойовика виявлено та вилучено предмети, схожі на: реактивну протитанкову гранату РПГ-22, 600 набоїв, 15 гранат і 10 запалів до них та протитанкову міну з підривачем.
 
Досудове розслідування триває.
 
На теперішній час на вилучений арсенал накладено арешт.  Вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження власника зазначеного арсеналу для притягнення до кримінальної відповідальності.
Мої відео