News Ukraine

Контракти з директорами козятинських шкіл підписано

Контракти з директорами козятинських шкіл підписано
529 ПЕРЕГЛЯДІВ

В країні продовжується реформування освітньої галузі. На виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» 15 червня міський голова Олександр Пузир, начальник управління освіти та спорту Олена Касаткіна уклали з директорами закладів загальної середньої освіти строкові контракти, які вступають в силу 1 липня 2020 року.

Контракти передбачають розширення повноважень керівників в частині організації роботи підпорядкованих закладів, одночасно посилюють і відповідальність за їхню діяльність.

Директорський корпус нашого міста – потужний, досвідчений та самодостатній. Міський голова підкреслив, що в досить напружений час пандемії педагогічні колективи шкіл під керівництвом директорів роблять усе можливе щодо організації освітнього процесу, ефективного дистанційного навчання. Більше того, вчителі, техперсонал залучені і до проведення робіт з підготовки приміщень до наступного навчального року: ремонтуються класні кімнати нової української школи, навчальні кабінети, коридори, харчоблоки, розширюється охоплення інтернет-послугами, йде активна підготовка до роботи в нових умовах. Незважаючи на виклики сьогодення,  усі 1 класи будуть забезпечені новими меблями, технікою та дидактичними матеріалами.

Очільник міста переконаний, що досвід наших керівників, їх наполеглива праця будуть і надалі взірцем служінню громаді міста, її найкращому надбанню – нашим дітям.

 

Мої відео