News Ukraine

Американський актор Ештон Кутчер записав відеозвернення, у якому підтримав акцію «Black Lives Matter»

Американський актор Ештон Кутчер записав відеозвернення, у якому підтримав акцію  «Black Lives Matter»
596 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чоловік Міли Куніс Ештон Кутчер в соціальній мережі Instagram опублікував відео, у якому буро висловлюється проти расизму на знак акції Black Lives Matter.

«Так, в суботу я опублікував в соцмережі чорний квадрат і відмовився від спілкування з фолловерами на знак підтримки антирасистської акції BLM. І багато людей мені написало: «Усі життя важливі». Я хочу поговорити про це, тому що не думаю, що людей, які публікують чорний квадрат, потрібно викреслювати з дискусії. Я думаю, що їм потрібно дещо пояснити.

Ми усі згодні з тим, що життя всіх людей важливі, але сьогодні увечері в мене був справжній досвід, коли я вкладав спати своїх дітей, і вони запитали мене про Black Lives Matter. Зазвичай ми з Мілою вкладаємо дітей, читаючи їм книгу, і наша донька завжди йде спати перша. Сьогодні увечері, коли ми читали книгу, син сказав: «Зачекай, чому б мені не піти першим?». Міла відповіла: «Тому що спочатку йдуть дівчата». Він продовжив: «Ні, хлопці йдуть першими». Я подивився на нього і сказав: «Ні, спочатку дівчата. Ти знаєш чому? Для нас з тобою дівчата йдуть першими. І причина в тому, що деякі дівчата просто не зважають на це. Ось чому для тебе й мене дівчата йдуть першими».

Нагадаємо, що акція Black Lives Matter набула розголосу після вбивства поліцейським чорношкірого американця Джорджа Флойда у Міннеаполісі (США). Джорджа заарештували за підозру у фальшивій 20-долларовій банкноті, а потім насильно тримали його за горло, поки той не задихнувся. Ця подія створила цілий бунт та шквал емоцій серед суспільства. Зараз по всій Америці проводяться мітинги проти расизму та процвітає мародерство.

Мої відео