News Ukraine

«Чорнобиль» отримав 14 номінацій у престижній британській премії

«Чорнобиль» отримав 14 номінацій у престижній британській премії
675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як повідомляється на сайті премії BAFTA, американський телесеріал каналу HBO «Чорнобиль» отримав 14 номінацій, ставши абсолютним лідером за кількістю номінацій.

Серіал спільного виробництва американського кабельного HBO та британського Sky Atlantic потрапив до шорт-ліст, отримавши найбільше номінацій як для телесеріалу.

«Чорнобиль» номінували в основних категоріях: краща чоловіча роль (Джаред Гарріс), краща чоловіча роль другого плану (Стелан Скарсгард), кращий мінісеріал, кращий оригінальний саундтрек та кращий дизайн костюмів.

Церемонія нагородження BAFTA TV Awards мала пройти цієї весни, але через пандемію коронавірусу подію відклали. Новими датами нагородження зазначаються 17 і 31 липня.

Нагадаємо, що «Чорнобиль» - це п’ятисерійний британсько-американський серіал, що документально розповідає про події після 26 квітня 1986 року в українській ЧАЕС – найбільшої техногенної катастрофи. Сценаристом телесеріалу виступив Крейг Мезін, режисер – Юган Ренк. Прем’єра відбулася 6 травня 2019 року.

Мої відео