News Ukraine

Голова Держутуризму застерігає від відпочинку в Одесі

Голова Держутуризму застерігає від відпочинку в Одесі
1684 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мар’яна Олеськів, голова Державного агентства з розвитку туризму, не радить українцям їхати на відпочинок в Одесу та пропонує обрати альтернативу відвідати нові місця за містом – інформує вона в інтерв’ю з «РБК-Україна».

Мар’яна акцентувала увагу, що ми досі живемо в час пандемії, та вірус нікуди не зник. Аби не наражати себе та своїх близьких на небезпеку, краще подорожувати місцями, які є незнайомими для багатьох людей. Зазвичай це знаходиться біля нових річок, озер. Це гарна нагода відкрити для себе нові краєвидні місця та гарантувати свою безпеку від зараження.

Нагадаємо, що з початком купального сезону, більшість українців масово почали їхати на відпочинок в Одесу, тим самим утворюючи кілометрові черги на в’їзд. Фото- та відео- матеріали очевидців показують, що більшість людей порушують масковий режим у людних місцях та не дотримуються правил дистанції.

Ситуацію в Одесі також коментував Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який припустив про імплементацію додаткових мір безпеки щодо курортних міст, а саме до Одеси. Адже великий туристичний потік вплинув на збільшення кількості захворювання.