News Ukraine

Арутюнян Еміль Карленович: меценат бере активну участь у духовному житті Дніпра та захисті незалежності України

Арутюнян Еміль Карленович: меценат бере активну участь у духовному житті Дніпра та захисті незалежності України
87331 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військові священики, які мають назву капеланів, дуже важливі у буднях кожного українського військового. Ці посередники між бійцями та церквою дають роблять свою важливу справу в імя утвердження перемоги і миру. Тому періодичні зїзди капеланів є дуже важливими. Благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» та дніпровський меценат Еміль Арутюнян, як беруть активну участь у духовному житті Дніпропетровщини та всієї України, були почесними гостями на зустрічі військових священиків, яка відбулася нещодавно.

Еміль Арутюнян: участь у діяльності капеланів та допомога військовим


Духовне та військове життя України тісно пов’язані між собою. Це доводить діяльність військових священиків капеланів. Їхня робота не завжди помітна, однак вона дуже важлива, тому що ці особливі представники духовенства є справжнім містком між військовим і світським життям захисників України. Капелани допомагають бійцям підтримувати дух та зберігати мужність, яка на фронті є набагато важливішою за спеціальні знання та досвід. Фактично ці представники духівництва надають бійцям таку важливу психологічну допомогу. А ранених військових вони регулярно відвідують у госпіталях, аби підтримати морально.
У зв’язку з тим, що важливій місії капеланів приділяється у нашому суспільстві занадто мало уваги, представники Дніпровських осередків духівництва разом з місцевими меценатами та волонтерами вирішили провести велику зустріч військових священиків. Мета такого з’їзду дуже широка. По-перше, назріла необхідність вшанувати капеланів та висловити їм подяку за їхній важку і важливу працю. По-друге, є необхідність обговорити важливі питання, пов’язані місією православної церкви Українського патріархату на лінії вогню на сході. Протягом останніх кількох років капелани разом з волонтерами і меценатами зробили досить багато добрих справ, які необхідно було підсумувати і на основі яких скласти плани на майбутнє. Одним з найважливіших питань, яке жваво обговорювалося під час з’їзду, стало створення планів на майбутнє та варіанти покращення ситуації. Зокрема, Митрополит Іоанн, який проводив цю зустріч, закликав ще уважніше ставитися до виконання обов’язків у роботі з військовими.
Почесними гостями та безпосередніми учасниками зустрічі став митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, який урочисто привітав капеланів за висловив їм свою особисту подяку за їхню віддану роботу. На зустрічі було чимало почесних гостей. Серед них – вище військове командування, представники УПЦ і, звичайно, меценати і волонтери, які залучилися до допомоги армії та українській церкві ще 2014 року і з того часу беруть активну участь у захисті кордонів України. Серед меценатів найбільше заслужили подяки та визнання дніпровські підприємці Еміль Арутюнян та Олександр Петровський.

Сприяння Арутоняна Еміля Карленовича українській армії та церкві


Підприємець Еміль Арутюнян, відомий у Дніпрі як яскравий представник ресторанної справи, ще 2014 року розпочав активну допомогу воїнам ООС.

Це і сприяння діяльності військових священників, і відправка на фронт харчів, медичних та гігієнічних засобів, й інформаційна допомога у волонтерській справі.
Не лише духовній допомозі присвячує уваги Еміль Арутюнян: поранені воїни ООС потребують кваліфікованої медичної допомоги з використанням сучасних препаратів та спеціалізованої техніки. Значну допомогу від Еміля Карленовича з самого початку війни на сході України отримує обласна лікарня імені Мечникова: саме там лікується від поранень, отриманих на фронті, більша частина бійців.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян
Мої відео