News Ukraine

Попит формує ціну: підйомник Сумського НВО реалізували вдвічі дорожче

Попит формує ціну: підйомник Сумського НВО реалізували вдвічі дорожче
11265 ПЕРЕГЛЯДІВ

Описаний державною виконавчою службою Сумщини та переданий на реалізацію на електронні торги підйомник боржника по зарплаті АТ «Сумське НВО» пішов «з молотка» за ціною, вдвічі вищою за стартову.

За словами в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Марини Рудь, описаний через заборгованість по заробітній платі автогідравлічний підйомник Сумського НВО в примусовому порядку був вилучений державним виконавцем та переданий на реалізацію через OpenMarket («Система електронних торгів арештованим майном»). Лот був реалізований під час третіх торгів за ціною, вдвічі вищою за стартову – понад 481 тисячу гривень. Отримані від продажу майна кошти підуть на погашення боргів по зарплаті 35 працівників АТ «Сумське НВО».

Цікаво, що на перших торгах ціна підйомника складала 418 тисяч гривень, проте тоді охочих придбати техніку не знайшлось. Запеклі торги відбулися під час третього аукціону, коли стартова ціна лоту складала майже 272 тисячі гривень. За «фрунзевське» майно змагалися одразу 4 учасники, які зробили 70 ставок. У підсумку зростання ціни склало 130%.

«Це наглядний приклад того, як попит формує реальну ціну майна боржників», – резюмувала Марина Рудь.

Мої відео