News Ukraine

ІФА-тест на COVID-19 можна зробити в Козятинській міській лікарні

ІФА-тест на COVID-19 можна зробити в Козятинській міській лікарні
176313 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всі, кому необхідно зробити такий тест — можуть звертатися у міську лікарню. Вартує така медична послуга 117 грн.(з ПДВ). Якщо порівняти цей тариф з тарифами приватних лабораторій, то протестуватися в міській лікарні вийде вчетверо дешевше - 117 грн. проти 500-600 грн.
Наразі в міській лікарні тестують медичних працівників комунальних медзакладів та персоналу дитячих садочків, які незабаром розпочнуть свою роботу. Перед початком нового навчального року пройдуть тестування також усі освітяни. Крім того, тестують усіх пацієнтів, які госпіталізуються в лікарню.
Окремі категорії хворих, чиє лікування неможливо відтермінувати за станом здоров’я, а для госпіталізації в заклад вимагається ІФА- тест на COVID 19, можуть пройти таке обстеження без оплати, бо за рахунок благодійних коштів закуплено тест системи для 150 досліджень. Проведення такого тестування буде здійснюватися в лабораторії КП «Міська лікарня» Козятинської міської ради» за направленнями лікарів загальної практики-сімейної медицини КП «Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Козятинської міської ради, які скеровують пацієнтів для подальшого лікування.
Безоплатно тестування буде проводитись:
- учасникам бойових дій;
- особам, що потребують проведення гемодіалізу (перед проведенням зазначеної процедури);
- пацієнтам, які проходять етапне лікування онкозахворювань;
- неповнолітнім з числа соціально незахищених верств населення, які потребують лікування в спеціалізованих лікувальних закладах, що не можна відтермінувати.
Зауважимо, що ІФА-тест на коронавірус дає змогу виявити антитіла до коронавірусної інфекції. Тести визначають імуноглобуліни, які виробляються в організмі людини на різних етапах захворювання та зберігаються в організмі певний час після одужання.
Здати тест на наявність антитіл до коронавірусу виявив бажання і міський голова Олександр Пузир та вже отримав результат.

Мої відео