News Ukraine

Запобігання сучасному рабству: безробітних Миколаївщини інформують, як не стати товаром

498 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проблема торгівлі людьми набуває сьогодні особливої актуальності. Причин тому чимало, але серед основних є підвищення матеріального добробуту, пошук роботи із значною різницею в оплаті праці на батьківщині та за кордоном.
Як зазначає директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько, обласна служба зайнятості постійно працює на попередження і протидію торгівлі людьми, інформуючи безробітних громадян про ризики у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.
Для того, щоб уникнути проблем у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції клієнтам служби зайнятості пропонується скористатись пошуком роботи через інтерактивну карту вакансій міста Миколаєва на платформі «Googlemaps» або на вебсайті ДЦЗ https://cutt.ly/jsZj8ZA. На цих сучасних електронних сервісах розміщені вакансії, які подаються роботодавцями офіційно і не тільки по Миколаївській області, а й по всій Україні.
Разом з цим, бажаючих виїхати за кордон з метою знайти роботу, фахівці служби зайнятості інформують їх про можливість легального працевлаштування на будівельні професії в Ізраїлі за сприянням державної служби зайнятості України.
Загалом, якщо людина вирішує скористатися послугами фірми-посередника для працевлаштування за кордоном, можна перевірити її легальність на вебсторінці Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/ у розділі «Перелік фірм, які отримали ліцензію на працевлаштування за кордоном».

Сподіваємось, що така робота проводиться не даремно, і наші співгромадяни не будуть нехтувати застереженнями та наданими корисними порадами, не попадатимуть у скрутні ситуації і усе ж таки шукатимуть роботу в Україні.

Теги: ОЦЗ,Миколаїв,служба_зайнятості,Оборонько,безробітні