News Ukraine

Арутюнян Еміль Карленович: меценати регулярно вітають дітей з Вірменського культурного центру у Дніпрі зі святами

Арутюнян Еміль Карленович: меценати регулярно вітають дітей з Вірменського культурного центру у Дніпрі зі святами
987 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно діти з вірменського центру «Вардуі», який тісно співпрацює з Вірменським храмом у Дніпрі, отримали невеличкі приємні подарунки. Ініціювали та втілили цю ідею меценати, відомі у регіоні своєю благодійною діяльністю Еміль Арутюнян та Олександр Петровський, які регулярно допомагають навчальним, лікувальним та культурно-розвивальним закладам для дітей різного віку та соціального статусу.

Арутюнян Еміль Карленович: Подарунки для дітей з вірменського центру – приємна, але важлива справа


Вірменська община у Дніпрі зокрема дуже чисельна. Чимало дітей відвідують недільну школу, організовану найбільшим вірменським центром регіону «Вардуі», знайомлячись з культурою свого народу. Дніпровські меценати цінують справу, яку роблять спеціалісти центру і, наскільки можуть, підтримують їх, одночасно поглиблюючи спілкування з молоддю вірменського походження. Переважна роль у такому плідному та корисному спілкуванні належить Емілю Арутюняну та Олександру Петровському.
Розпочали свою опіку над дітьми з Вірменського центру меценати з привітань з Днем Святого Миколая. Тоді Еміль Карленович разом з Олександром Олександровичем, представниками та керівництвом Благодійного Фонду «Солідарність» привезли подарунки кожному з маленьких відвідувачів Центру, а також пригостили дітей великим тортом.
 
Останній раз у привітанні дітей взяв участь сам протоієрей Вірменської Церкви Святого Григорій Лусаворича, яка бере участь в організації занять недільної школи. Крім того, у День Святого Миколай, а також інші важливі свята у недільній школі проходять тематичні заняття. Як розповіла керівник духовного осередку, створеною Вірменською громадою Грета Седракян, у святкові дні маленьким відвідувачам не лише привозять подарунки та вітають на словах, але й організують цікаві і пізнавальні тематичні уроки. На них маленькі носії вірменської культури освоюють національні музичні інструменти і танці, вивчають історію свого народу. Такі уроки дуже корисні, оскільки викладачі і волонтери розповідають про цікаві традиції вірмен, у тому числі про їхні національні свята та традиції святкування. На багатьох таких заходах бувають присутні й ініціатори ідей привітання дітей – Еміль Арутюнян та Олександр Петровський.

Арутюнян Еміль Карленович: підтримка вірменської культури і церкви у Дніпрі


Як відомо, у Дніпрі існує велика і дуже активна вірменська громада. Однак для того щоб ця культура продовжувала активно розвиватися, потрібна фінансова та інформаційна підтримка. Саме цю роль беруть на себе відомі меценати.

Один з найактивніших підприємців, який надає безкорисливу допомогу – Арутюнян Еміль Карленович.


Вірменська православна церква – один з напрямків діяльності Еміля Карленовича. Він – один з громадських активістів, які стояли у витоків створення храму Святого Григора Лусаворича, що тепер входить до складу Вірменської Апостольської Церкви. Побудований він був з нуля і досить швидко саме завдяки фінансовим внескам самого Еміля Арутюняна та інших меценатів, у тому числі Олександра Петровського. Підприємець був присутній і при урочистому відкриття храму і першій службі, яка відбулася 2018 року.
Інші храми Дніпра, що належать до УПЦ, також відчули на собі допомогу Еміля Карленовича. Разом з Олександром Володимировичем і Фондом «Солідарність», а також іншими свідомими представниками бізнесу він допоміг у побудові кількох православних церков на Дніпропетровщині, брав участь у їхньому облаштуванні та озелененні, і, як відомо, на цьому зупинятися не збирається, доки духовність у рідному краї не підніметься на найвищий рівень.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян
Мої відео