News Ukraine

«Бути, як батько…». Колишній курсант ДЮІ та син загиблого правоохоронця Віталія Новікова заступив на службу у поліцію

«Бути, як батько…». Колишній курсант ДЮІ та син загиблого правоохоронця Віталія Новікова заступив на службу у поліцію
19 ПЕРЕГЛЯДІВ

У віці 12 років Олександр Новіков залишився без батька. Віталій Новіков загинув під час чергування у слідчо-оперативній групі у жахливому ДТП. Він працював у черговій частині Володарського райвідділу міліції, що на Донеччині. На руках хлопця залишилася важкохвора матір з першою групою інвалідності, й маленький Сашко був її єдиною надією, адже в його очах вона бачила постать свого чоловіка.
Попри свій вік хлопець і справді став надійною підтримкою й головою родини. Олександр дуже пишався діяльністю свого батька, вважав його героєм та мріяв одного дня стати схожим на нього не тільки зовні. Цього року його мрія стала реальністю. Наприкінці серпня молодший Новіков вперше вийшов на службу в погонах рядового співробітника патрульної поліції Донецької області.
Задля здійснення такого омріяного дня за сприяння керівництва поліції Донеччини та підтримки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Сашко вступив до юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва в Києві, а згодом став курсантом Донецького юридичного інституту МВС України.
Рядовий поліції Олександр Новіков свято береже пам'ять про свого батька, який віддав своє життя виконуючі службовий обов’язок, й продовжує його велике діло - захищати безпеку громадян!
Щиро вітаємо Олександра та бажаємо йому професійних успіхів! ДЮІ – це одна велика родина й ми завжди підтримуємо один одного та радіємо коли наші випускники досягають своєї мети.