News Ukraine

У Донецькому юридичному інституті обговорили стратегію деокупації Донбасу

У Донецькому юридичному інституті обговорили стратегію деокупації Донбасу
435 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку жовтня в залі засідань Beetroot Academy в Маріуполі відбувся Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Результати та перспективи впровадження Стратегії деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».
На відкритті круглого столу всіх присутніх привітав начальник ГУНП в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, який наголосив на актуальності теми засідання та подякував керівництву та колективу Донецького юридичного інституту за організацію Круглого столу, який об'єднав фахівців з даної проблематики.
У вітальній промові начальник Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області Євген Микитенко зауважив на узагальненні інформації, досвіду задля детального вивчення та побудови вірної Стратегії деокупації Донбасу.
Ректор ДЮІ МВС України, полковник поліції Сергій Вітвіцький від імені організаторів Круглого столу привітав усіх присутніх й подякував поліції Донеччини за підтримку та всім доповідачам - учасникам за увагу до теми заходу, за ґрунтовні дослідження питань деокупації Донбасу.
Про роль правоохоронних органів в реалізації Стратегії деокупації наголосив Радник Міністра внутрішніх справ Іван Варченко. Також він висловив особисту думку щодо доповідей курсантів, та особисто спілкувався з ними.
Підсумовуючи очільник поліції Донецької області Микола Семенишин підкреслив на важливості обміну досвідом та реалізації кращих практик правоохоронної діяльності, створенні поліції діалогу, тому як реалізується Стратегія деокупації. "Головне бажання змін" - зауважив генерал.
«Робимо загальну справу і в цьому наша сила!» - цими словами ректор Сергій Вітвіцький завершив роботу Круглого столу.
Високий рівень організації заходу забезпечили т.в.о. декана факультету №2 підполковник поліції Валентин Тулінов, т.в.о. декан факультету №3 Володимир Буга та доцентка ДЮІ МВС України Ганна Буга.

Мої відео