News Ukraine

Мінеральні води, спа-центри, музеї та парки: що відомо про найдавніше курортне місце Європи

Мінеральні води, спа-центри, музеї та парки: що відомо про найдавніше курортне місце Європи
447 ПЕРЕГЛЯДІВ

В період пандемії коронавірусу люди бояться їхати десь відпочивати, та й заборонено це робити владою, краще утриматися від розваг та масових заходів. Однак, є й ті, які прагнуть сімейного затишку, релаксу та вільного простору. Вважають, що наразі Трускавець є одним з таких місць-безпечним та комфортним. За офіційними даними, у зв'язку з медичним спрямуванням, в Трускавці найменший відсоток інфікованих на COVID- 19.
Трускавець- місце сімейного відпочинку. Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації говорить, що Трускавець-це взаємодія приємного з корисним, адже тільки тут ви знайдете цілющі мінеральні води, поклади калійної та харчових солей. До того ж в Трускавці можна не тільки оздоровитися, а й добре відпочити в лазні, сауні, парку.
Трускавець за своїм спрямуванням є лікувальним центром. Тут мінеральні води допомагають лікувати нирки, печінку, підшлункову залозу, нормалізувати цукор в крові. Однак, найкраще тут можна вилікувати урологічні хвороби, зокрема, недуги ендокринної системи, опорно-рухового апарату, серцево-судинні захворювання. За словами медичних працівників, в Трускавці проводиться ряд процедур, які допомагають, як дорослим, так і дітям. Водночас, водолікування сприяє покращенню імунної системи, а спелеотерапія в соляних ваннах допомагає вилікувати бронхіальну астму в дітей. Поширеною проблемою в сучасних школярів є патологія хребта, яка виникає в результаті постійного перебування за комп'ютерами, гаджетами або через сидячий спосіб життя. Лікарі зазначають, підводний масаж, перебування в басейні з мінеральними водами, звичайний масаж сприятимуть вирішенню вище зазначених недуг.
До того ж в Трускавці діють спа-центри, які допомагають відчути повну релаксацію. Переваги такого відпочинку- ваше міцне здоров'я. Перебування в саунах, басейнах, джакузі, обгортування, масажі камінням в поєднанні з мінеральними водами сприяє ефективній лікувальній дії.
Отримати повний комплекс задоволення від відпочинку в Трускавці поспряють екскурсії та подорожі. Відтак, щоб дізнатися історію містян, міста взагалі можете завітати до музею "Історія Трускавця". Насолодитися художніми витворами можна завітавши до музею, присвяченому народному українському художнику Михайлу Біласу. Музей розташований в центрі курортного міста та налічує близько 180 авторських робіт. Культурний пріоритет Трускавця -музичний інструмент орган. На ньому не лише грають місцеві музиканти, а й використовують його під час богослужіння. Також тут ви можете просто прогулятись Курортним парком, площею в 57 гектарів. Він виконаний в англійському стилі та має свої особливості. Цікаво, що Курортний парк горбистий, а це теж свого роду виконує лікувальні функції, особливо допомагає людям, які потребують кардіонавантаження.
З яскравих розваг в Трускавці варто відзначити дельфінарій "Оскар". Тут пропонують дельфінотерапію, дайвінг та плавання з дельфінами.
Артмайстерня " Інший Світ" доволі нове місце в Трускавці. В майстерні діти отримають нереальні враження, фото з динозаврами й не лише, а дорослі- незабутні емоції та спогади на довгий час.
Тож Трускавець- це місто здоров'я, релаксу та оптичних ілюзій. Це місце приємного та корисного. Лише тут можна відпочити від буденного та надокучливого, тут ви будете як нові, зможете послухати орган та просто насолодитися відпочинком у Курортному парку або дельфінарії.

Мої відео