News Ukraine

Подяка професору ДЮІ Олексію Одерію від медіахолдінгу «1+1»!

Подяка професору ДЮІ Олексію Одерію від медіахолдінгу  «1+1»!
478 ПЕРЕГЛЯДІВ

На адресу ректора ДЮІ МВС України Сергія Вітвіцького надійшов лист подяки від Директора департаменту новин Сергія Попова та Головної продюсерки ТСН телеканалу «1+1» Тетяни Білоус, у якому вони висловлюють глибоку подяку та повагу доктору юридичних наук, професору кафедри кримінального процесу та криміналістики, доценту Олексію Одерію за допомогу у створенні серії соціально-важливих сюжетів про долі людей.
Олексій Одерій широко відомий у вітчизняних та міжнародних наукових колах науковець, криміналіст, викладач. Його лекції відрізняються унікальною синергією теорії та практики, коли фігуранти гучних справ стають співучасниками практичної дискусії разом із студентами та курсантами ДЮІ. Достатньо навести у якості прикладу сумісну лекцію з суддєю Павлом Кириченко, який з особистого досвіду розповів про особливості складання протоколу після обшуку у власному помешканні. Емоційні, щири, інтерактивні та водночас інформативні, насичені теорією та практичним застосуванням лекції не залишають жодного присутнього байдужим. Особистий стиль викладання Олексія Одерія є справжнім методичним надбанням Донецького юридичного інституту.
Олексій Одерій завжди перебуває у стані наукового та методичного пошуку, прагне постійного самовдосконалення і саме за ці якості його обожнюють курсанти, студенти, колеги. Висловлюємо наше щире захоплення та повагу Олексію Володимировичу та бажаємо нових ярких здобутків на благо ДЮІ МВС України!

Пропонуємо подивитися програми за участю О.В. Одерія за посиланнями.

«Життєвий детектив: дві доньки взялися шукати матір, яка покинула їх 23 роки тому»«Фабрика болю: як "Ізоляція" за часи війни перетворилася на страшну таємну катівню»

«За злочини «пологівського» маніяка за грати потрапили 10 невинних осіб»

«Шлях митрополита. ТСН розшукала родичів предстоятеля ПЦУ Епіфанія»

Мої відео