News Ukraine

Як ЮНІСЕФ планує поширювати вакцину від COVID-19?

Як ЮНІСЕФ планує поширювати вакцину від COVID-19?
479 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЮНІСЕФ розпочинає переговори з більш ніж 350 логістичними організаціями для виконання плану щодо доставки можливих вакцин від коронавірусу.

Наразі міжнародна організація працює з найбільшими світовими авіакомпаніями і постачальниками вантажних перевезень з метою активізації зусиль для ефективної доставки вакцин проти COVID-19 в більш ніж 92 країни світу одразу після того, як вакцини стануть доступні.

ЮНІСЕФ разом з Панамериканською організацією охорони здоров'я (ПООЗ) та Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (ІАТА) минулого тижня повідомили основні світові авіакомпанії про очікувані вимоги до пропускної здатності і обговорили способи перевезення близько 2 мільярдів доз протиковідної вакцини в 2021 році.
В онлайн-конференції взяли участь понад 350 логістичних партнерів, включаючи операторів вантажних авіаперевезень, судноплавні компанії і глобальні логістичні асоціації.

«Ця безцінна співпраця матиме велике значення для забезпечення достатніх транспортних потужностей для цієї історичної і масштабної операції. Нам потрібна допомога, оскільки ми готуємося доставити дози вакцини COVID-19, шприци та інші засоби індивідуального захисту для передових робітників з усього світу. Захищаючи цих працівників, ми в кінцевому підсумку захищаємо мільйони дітей, чиє здоров’я залежить від їхньої праці», - розповіла Етлева Каділлі, директорка відділу постачання ЮНІСЕФ.
У найближчі тижні ЮНІСЕФ також оцінить існуючий транспортний потенціал, щоб виявити прогалини і майбутні потреби. Очікується, що закупівля, доставка і поширення вакцин проти COVID-19 стануть найшвидшою з коли-небудь проведених подібних операцій.
З січня 2020 року за сприяння ЮНІСЕФ були транспортовані захисні маски, халати, концентратори кисню і діагностичні комплекти для тестування на суму понад 190 мільйонів доларів США у країни, що борються з пандемією COVID-19.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ закуповує більше 2 мільярдів доз вакцин щорічно для планової імунізації і реагування на спалахи хвороб у 100 країнах світу.

Мої відео