News Ukraine

Чому Житомирщина досі залишається без владного органу?

466 ПЕРЕГЛЯДІВ

Станом на ранок, 25 листопада, все ще залишаються невідомими дати проведення першої сесії Житомирської міської ради першого скликання. Однак, якщо вірити чуткам, то вже у цю п*ятницю, 27 листопада, депутати стовідсотково зберуться для того, аби вирішити вкрай важливе питання для Житомирщини - обрання владного органу.

Після проведення виборів 25 жовтня минув вже цілий місяць, але депутати краю ніяк не квапляться розпочинати свою роботу, що для самих же мешканців залишається справжньою загадкою. Насправді ж, проблема полягає у тому, що перед початком проведення сесії, зазвичай, ведуться консультації та перемовини між самими депутатами, депутатськими групами, вирішується низка важливих запитань. Точніше кажучи, йдеться про розподіл посад, про певні домовленості й узгодженості. Хоча, варто зазначити, що як тільки опублікували результати виборів, а у лідери вийшла партія “Слуга народу”, то було очевидно, що фаворитом на посаду голови Житомирської облради буде Володимир Федоренко. Інше питання - кого ж оберуть його заступником. Серед претендентів називали: Руслана Годованого, Володимира Ширму, Олександра Дмитрука, Ігоря Гундича та Ірини Костюшко.

Цікавим є той факт, що всі важливі події в сфері політичних сил, партій, парламенту, які відбуваються в Україні, так чи інакше впливають і на Житомирську обласну раду. Взяти до прикладу консультацію між президентською партією “Слуга народу” та “Батьківщиною”. Тепер не виключається те, що 27 листопада одним із заступників імовірно може стати представник другої. Тобто, мова йде про Дмитра Кропачова.

Однак, висновки робити ще рано, адже поки всі перебувають у режимі очікування. Офіційні дати проведення сесії, яку всі так чекають, мають оголосити вже ось-ось. Імовірніше, вона відбудеться вже 3 грудня, дату якої призначила Житомирська міська територіальна комісія. І хоч цей процес помітно затягнувся, однак, Житомирщина перебуває на порозі нових змін. Отже, зміни вже близько.

Теги: органи місцевого самоврядування ,влада
Мої відео