News Ukraine

Через великий викид в повітря формальдегіду в Запоріжжі мобільна еколабораторія знову працює

Через великий викид в повітря формальдегіду в Запоріжжі мобільна еколабораторія знову працює
458 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно запорізька мобільна еколабораторія знову зафіксувала велику кількість викиду формальдегіду в навколишнє середовище.

Повідомили про даний випадок в звіті Запорізького обласного лабораторного центру.

Спеціалісти даної установи впродовж дня досліджували та проводили запланований моніторинг атмосферного повітря та якості навколишнього середовища на території житлової забудови Запоріжжя за західним напрямком факела викидів днем.

Дані дослідження проводилися з метою визначення коефіцієнтів та їх норм в повітрі таких речовин: пил ( загальний) дрібнодисперсний пил діаметром 2,5 мм. ( РМ2.5) , дрібнодисперсний пил діаметром 10 мкм. ( РМ10), оксид вуглецю, діоксид азоту, оксид азоту, аміак, формальдегід, хлор – всього 20 вимірів, які містять забруднюючі речовини в атмосферному повітрі та гамма – фоні.

Середньостатистичний рівень концентрації дрібнодисперснооо пилу на даній території не перевищував рекомендаційних норма МОЗ, також був у нормі і гамма – фон на цій же території.

Зафіксовано лише значне перевищення формальдегіду дозволених концентрацій в повітрі – формальдегід- 0,036 мг./м3, в 1.03 рази більше ПДК.

Нагадаємо, що дана мобільна еколабораторія перебувала в ремонті, тому не могла приїздити на місце викиду раніше. Проте петиція місцевих жителів до президента посприяла тому, аби лабораторія виїхала на місце події швидше ніж планувалося та розібралася з проблемою забруднення тутешнього атмосферного повітря.

Такі звернення місцевих жителів стосовно проблеми з забрудненням навколишнього середовища надходять все частіше і частіше, а все через роботу великих підприємств, які несуть велику шкоду навколишньому середовищу.

 

Мої відео