News Ukraine

ЗАПОРІЖЖЯ ТЕЖ НА ХВИЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

ЗАПОРІЖЖЯ ТЕЖ НА ХВИЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
420 ПЕРЕГЛЯДІВ


25 листопада Запорізька область та саме Запоріжжя долучилось до Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства».


Проблема домашнього та гендерного насильства не завжди перебуває в центрі уваги громадськості. Як стверджують фахівці люди часто через страх та побоювання замовчують дуже важливі теми про які потрібно говорити та вирішувати їх. На жаль, це відбувається через привернення уваги інших проблем, які забирають на себе всю увагу суспільства. Також це пов’язано із самим замовчуванням проблем та їх приховування від суспільства.
Головною метою цієї акції є привернення уваги та активізація діяльності, які поєднають усі зусилля державних установ та громадських організацій області. Створено це для виправлення існуючої проблеми та забезпечення прав людей, які потрапили в таку ситуацію.
26 листопада у ході цієї акції було проведено засідання за круглим столом в рамках проекту « Адвокація покращення державного реагування та політики протидії торгівлі людьми» за ініціативи громадської організації «Ла Страда-Україна» . Даний проєкт підтримується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія на тему: « Протидія торгівлі людьми: виклик пандемії COVID – 19»
Усе засідання круглого столу пройшло в онлайн форматі на якому були присутні заступниця Запорізької облдержадміністрації Олена Теряєва, начальниця відділу оздоровлення дітей, заперечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального населення облдержадміністрації Ольга Дрозд та директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова.
У ході заходу була розмова про узагальнену статистистичну інформацію щодо постраждалих від торгівлі людьми по Україні, а також було розглянуто питання щодо впливу Covid-19 на теренах нашої держави.

Мої відео