News Ukraine

У Запоріжжі варвари пошкодили місцеві меморіальні дошки

У Запоріжжі варвари пошкодили місцеві меморіальні дошки
475 ПЕРЕГЛЯДІВ

 


Нещодавно у Запоріжжі невідомі жорстоко пошкодили меморіальні дошки, які присвячені дітям, що загинули у часи голодомору.


Зовсім нещодавно у Запоріжжі стався прикрий інцидент, який сколихнув усе Запоріжжя. Невідомі вандали пошкодили меморіальні дошки, які присвячені вшануванню дітей, які загинули під час голодомору. Вже раніше різні інформаційні портали повідомляли про те, що дані меморіальні дошки розташовані у Запоріжжі на Будинку немовляти і є визначним та пам’ятним об’єктом у місті.
Як повідомляють тутешні ЗМІ, невідомі просто напали на меморіальні дошки та жорстоко їх понищили. Дані дошки також розташовані у Олександріївському районі та встановлені біля Будинку немовляти. Як розповідають документи у 1930- роках у даних приміщеннях розташовувався Будинок немовляти у якому у роки голодомору загинуло приблизно 800 дітей у стінах даного закладу. Як нагадування про цю страшну трагедію та вшанування душ загиблих дітей тут було встановлено меморіальну дошку та пам’ятник, які, на жаль, пошкодили жорстоко нелюди. Вони взяли чорну фарбу та залили нею дошку, а також розбили пам’ятник.
Дана ситуація не залишилася без уваги правоохоронців. Тому справу про цей злочин, як повідомляють у поліції, вже внесли у базу про Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження стосовно даного інциденту.
Нагадаємо, що даний злочин як раз стався напередодні вшанування пам’яті жертв голодомору. День пам’яті як раз пройде вже завтра, 28 листопада.

Мої відео